Rozpisy | Mladší přípravka

 
 

1. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 03.09.2022 16:00 Koněšín/Hartvíkovice A Sokol Studenec MP (2:10) 2:10
So 03.09.2022 16:00 Kralice A Kralice B (5:3) 7:8
So 03.09.2022 16:00 FC Rapotice MP Náměšť-Vícenice B (0:11) 0:8
Po 26.09.2022 16:30 Sokol Březník MP Koněšín/Hartvíkovice B (1:3) 5:2

2. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 09.09.2022 16:30 Kralice B Sokol Březník MP (4:4) 5:1
So 10.09.2022 16:00 Koněšín/Hartvíkovice B FC Rapotice MP (2:19) 0:21
So 10.09.2022 16:00 Sokol Studenec MP Kralice A (6:1) 6:4
So 10.09.2022 16:00 Náměšť-Vícenice A Koněšín/Hartvíkovice A (17:1) 15:2

3. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Po 19.09.2022 15:30 Kralice A Náměšť-Vícenice A (0:15) 1:11
Po 19.09.2022 15:30 FC Rapotice MP Kralice B (1:7) 5:5
Po 19.09.2022 15:30 Náměšť-Vícenice B Koněšín/Hartvíkovice B (16:3) 20:0
St 28.09.2022 16:30 Sokol Březník MP Sokol Studenec MP (1:4) 2:5

4. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 23.09.2022 16:00 Náměšť-Vícenice A Sokol Březník MP (21:0) 21:0
So 24.09.2022 15:30 Kralice B Náměšť-Vícenice B (3:3) 0:2
So 24.09.2022 15:30 Sokol Studenec MP FC Rapotice MP (11:1) 8:1
So 24.09.2022 15:30 Koněšín/Hartvíkovice A Kralice A (3:7) 4:8

5. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 01.10.2022 15:00 FC Rapotice MP Náměšť-Vícenice A (1:15) 1:10
So 01.10.2022 15:00 Náměšť-Vícenice B Sokol Studenec MP (8:1) 7:2
So 01.10.2022 15:00 Koněšín/Hartvíkovice B Kralice B (2:5) 6:6
St 12.10.2022 16:30 Sokol Březník MP Koněšín/Hartvíkovice A (2:8) 1:14

6. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 07.10.2022 16:30 Kralice A Sokol Březník MP (11:0) 12:0
So 08.10.2022 15:00 Sokol Studenec MP Koněšín/Hartvíkovice B (14:0) 11:0
So 08.10.2022 15:00 Náměšť-Vícenice A Náměšť-Vícenice B (4:1) 7:3
So 08.10.2022 15:00 Koněšín/Hartvíkovice A FC Rapotice MP (5:3) 6:2

7. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 15.10.2022 15:00 FC Rapotice MP Kralice A (0:9) 4:8
So 15.10.2022 15:00 Náměšť-Vícenice B Koněšín/Hartvíkovice A (13:4) 12:2
So 15.10.2022 15:00 Koněšín/Hartvíkovice B Náměšť-Vícenice A (0:17) 0:24
So 15.10.2022 15:00 Kralice B Sokol Studenec MP (2:3) 2:2

8. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 22.10.2022 14:30 Náměšť-Vícenice A Kralice B (2:2) 1:3
So 22.10.2022 14:30 Koněšín/Hartvíkovice A Koněšín/Hartvíkovice B (14:0) 10:3
So 22.10.2022 14:30 Kralice A Náměšť-Vícenice B (0:6) 1:8
Ne 23.10.2022 12:45 Sokol Březník MP FC Rapotice MP (2:5) 5:0

9. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 29.10.2022 14:30 Koněšín/Hartvíkovice B Kralice A (0:5) 1:14
So 29.10.2022 14:30 Kralice B Koněšín/Hartvíkovice A (7:9) 4:4
So 29.10.2022 14:30 Sokol Studenec MP Náměšť-Vícenice A (2:6) 0:6
Po 31.10.2022 16:30 Náměšť-Vícenice B Sokol Březník MP (8:3) 14:0