Rozpisy | Muži A

 
 

1. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 22.10.2022 14:30 TJ Sokol Pyšel A SFK Dukovany 2001 B
So 22.10.2022 14:30 SK Valeč B Sokol Hodov
So 22.10.2022 14:30 SK Radkovice Sokol Třebenice
So 22.10.2022 14:30 FC Budišov-Nárameč B FŠ Třebíč B
So 22.10.2022 14:30 FC Smrk Sokol Březník
So 22.10.2022 14:30 SK Ocmanice FC Kralice n.Oslavou

2. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 13.08.2022 16:30 Sokol Březník SK Ocmanice (3:0) 5:1
Ne 14.08.2022 16:30 SFK Dukovany 2001 B FC Kralice n.Oslavou (3:0) 7:0
Ne 14.08.2022 16:30 FŠ Třebíč B FC Smrk (1:0) 2:1
Ne 14.08.2022 16:30 FC Budišov-Nárameč B Sokol Třebenice (0:2) 1:7
Ne 14.08.2022 16:30 Sokol Hodov SK Radkovice (0:0) 1:1
Ne 14.08.2022 16:30 TJ Sokol Pyšel A SK Valeč B (0:0) 1:1

3. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Ne 21.08.2022 16:30 SK Valeč B SFK Dukovany 2001 B (3:0) 3:3
Ne 21.08.2022 16:30 SK Radkovice TJ Sokol Pyšel A (2:1) 3:1
Ne 21.08.2022 16:30 FC Budišov-Nárameč B Sokol Hodov (1:1) 3:4
Ne 21.08.2022 16:30 FC Smrk Sokol Třebenice (0:0) 3:0
Ne 21.08.2022 16:30 SK Ocmanice FŠ Třebíč B (2:4) 3:8
Ne 21.08.2022 16:30 FC Kralice n.Oslavou Sokol Březník (0:3) 0:8

4. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 27.08.2022 16:30 SFK Dukovany 2001 B Sokol Březník (2:1) 3:1
Ne 28.08.2022 16:30 FŠ Třebíč B FC Kralice n.Oslavou (6:0) 12:0
Ne 28.08.2022 16:30 Sokol Třebenice SK Ocmanice (4:0) 12:0
Ne 28.08.2022 16:30 Sokol Hodov FC Smrk (0:0) 0:0
Ne 28.08.2022 16:30 TJ Sokol Pyšel A FC Budišov-Nárameč B (0:3) 0:4
Ne 28.08.2022 16:30 SK Valeč B SK Radkovice (1:1) 1:3

5. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 03.09.2022 16:00 SK Radkovice SFK Dukovany 2001 B (1:2) 2:5
So 03.09.2022 16:00 FC Budišov-Nárameč B SK Valeč B (3:0) 5:0
So 03.09.2022 16:00 FC Smrk TJ Sokol Pyšel A (1:0) 2:1
So 03.09.2022 16:00 SK Ocmanice Sokol Hodov (1:0) 1:0
So 03.09.2022 16:00 FC Kralice n.Oslavou Sokol Třebenice (1:1) 2:1
Ne 04.09.2022 16:00 Sokol Březník FŠ Třebíč B (1:6) 1:10

6. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 10.09.2022 16:00 Sokol Třebenice Sokol Březník (1:0) 2:1
Ne 11.09.2022 16:00 SFK Dukovany 2001 B FŠ Třebíč B (2:1) 4:1
Ne 11.09.2022 16:00 Sokol Hodov FC Kralice n.Oslavou (0:0) 2:0
Ne 11.09.2022 16:00 TJ Sokol Pyšel A SK Ocmanice (1:0) 2:1
Ne 11.09.2022 16:00 SK Valeč B FC Smrk (1:0) 5:1
Ne 11.09.2022 16:00 SK Radkovice FC Budišov-Nárameč B (2:1) 3:1

7. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Ne 18.09.2022 15:30 FC Budišov-Nárameč B SFK Dukovany 2001 B (1:1) 1:3
Ne 18.09.2022 15:30 FC Smrk SK Radkovice (0:1) 0:5
Ne 18.09.2022 15:30 SK Ocmanice SK Valeč B (2:1) 5:2
Ne 18.09.2022 15:30 FC Kralice n.Oslavou TJ Sokol Pyšel A (0:0) 1:1
Ne 18.09.2022 15:30 Sokol Březník Sokol Hodov (0:0) 1:1
Ne 18.09.2022 15:30 FŠ Třebíč B Sokol Třebenice (4:1) 5:2

8. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 24.09.2022 15:30 SFK Dukovany 2001 B Sokol Třebenice (2:0) 3:2
So 24.09.2022 15:30 Sokol Hodov FŠ Třebíč B (0:2) 1:4
So 24.09.2022 15:30 TJ Sokol Pyšel A Sokol Březník (0:0) 0:2
So 24.09.2022 15:30 SK Valeč B FC Kralice n.Oslavou (1:0) 3:0
So 24.09.2022 15:30 SK Radkovice SK Ocmanice
So 24.09.2022 15:30 FC Budišov-Nárameč B FC Smrk (1:2) 5:3

9. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Ne 02.10.2022 15:00 FC Smrk SFK Dukovany 2001 B
Ne 02.10.2022 15:00 SK Ocmanice FC Budišov-Nárameč B
Ne 02.10.2022 15:00 FC Kralice n.Oslavou SK Radkovice
Ne 02.10.2022 15:00 Sokol Březník SK Valeč B
Ne 02.10.2022 15:00 FŠ Třebíč B TJ Sokol Pyšel A
Ne 02.10.2022 15:00 Sokol Třebenice Sokol Hodov

10. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 08.10.2022 15:00 SK Radkovice Sokol Březník
Ne 09.10.2022 15:00 SFK Dukovany 2001 B Sokol Hodov
Ne 09.10.2022 15:00 TJ Sokol Pyšel A Sokol Třebenice
Ne 09.10.2022 15:00 SK Valeč B FŠ Třebíč B
Ne 09.10.2022 15:00 FC Budišov-Nárameč B FC Kralice n.Oslavou
Ne 09.10.2022 15:00 FC Smrk SK Ocmanice

11. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Ne 16.10.2022 15:00 SK Ocmanice SFK Dukovany 2001 B
Ne 16.10.2022 15:00 FC Kralice n.Oslavou FC Smrk
Ne 16.10.2022 15:00 Sokol Březník FC Budišov-Nárameč B
Ne 16.10.2022 15:00 FŠ Třebíč B SK Radkovice
Ne 16.10.2022 15:00 Sokol Třebenice SK Valeč B
Ne 16.10.2022 15:00 Sokol Hodov TJ Sokol Pyšel A